مد و پوشاک

8 مدل تیپ تابستانه مردانه – زیباترین تیپ مردانه تابستان

10 مدل تیپ تابستانه مردانه

با شروع فصل گرم تابستان، مدل تیپ های انتخابی برای مردان بیشتر و جذابتر می شوند؛ افراد باهوش از این موقعیت استثنایی استفاده می کنند و به بهترین شیوه مدل های تیپ خود را انتخاب می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مشکلات آقایان برای انتخاب تیپ تابستانه مردانه خود:

 1. یکی از مشکلات اساسی آقایان برای انتخاب تیپ تابستانه مردانه در ابتدا هماهنگی رنگ های لباسشان است که طیف مناسبی از رنگ ها را داشته باشد تا آقایان بتوانند بهترین تیپ تابستانه مردانه را برای خود رقم بزنند.
 2. دیگر مشکل اساسی در انتخاب تیپ تابستانه مردانه مناسب برای آقایان انتخاب تیپی است که در سایزبندی مناسب قیافه خود آن را انتخاب کنند؛ برای مثال شما نمیتوانید شلوار جین فیت را با تیشرت لش و کتونی جردن بپوشید چون کامل تیپ شما را نامنظم می کند و باعث افت کیفیت در قیافه و تیپ تابستانه شما می شود.
 3. یکی دیگر از مشکلات تیپ شما بی دقتی در انتخاب لباس خریداری شده هست که یا سایز خودتان را به درستی انتخاب نمی کنید و لباس برایتان بسیار بزرگ یا کوچک نشان داده میشود یا اینکه رنگ لباس های خریداری شده خود را بدون دقت به طیف رنگی و همخوانی لباس ها با همدیگر انتخاب می کنید و میپوشید.
 4. و مخرب ترین مشکل هم برای بهم زدن ریتم تیپ تابستانه مردانه شما درست نپوشیدن لباس هایتان است؛ برای مثال شما نباید در وقت باریدن باران یا برف زیاد اقدام به پوشیدن پافر و تیشرت مردانه کنید، چون هم تیپ شما را بهم میریزد و هم بدنتان هم مورد سرما قرار میگیرد که همین امر باعث میشود که اصلا تیپ شما جذاب و عاقلانه به نظر نرسد.

و اما چگونه شرایطی را فراهم کنیم که دیگر تیپ تابستانه مردانه ما مشکلی نداشته باشد و جذاب لباس بپوشیم؟

تنها پاسخ طلایی برای این پرسش رعایت کردن قوانین زیر برای ساختن یک تیپ فوق العاده جذاب و مورد پسند است.

قوانینی که اگر رعایت کنید تیپ جذابی خواهید داشت:

 1. استفاده از طیف رنگی مناسب برای لباس هایتان تا تیپ شما را بهم نریزد، پیشنهاد ما برای پیدا کردن این رنگ های روانشناسی شده استفاده از سایت کالر هانت است.
 2. انتخاب سایز درست بدنتان در موقع خرید پوشاک مردانه برای خود، که پیشنهاد می کنیم دسته پوشاک مردانه تک شو را مشاهده کنید بلکه لباسی را پسند کردید و عکس تمام سایزبندی را در بخش محصولات تک شو ببینید.
 3. یکی از برترین پیشنهاد های ما برای اینکه تیپ جذابی را داشته باشید، استفاده درست از لباس های خودتان است که هر کدام را در زمان و جای مناسب خود بپوشید؛ برای مثال نمیتوانید که مجالس رسمی تیشرت ماچینیست را پبوشید.
 4. تنها چیزی که باید به آن توجه کنید تا تیپ تابستانه مردانه خاصی را داشته باشید رعایت کردن قوانین بالا بود که برایتان تشریح کردیم.

حالا میخواهیم 10 تا از تیپ تابستانه مردانه را با استفاده از تصاویر و توضیحات برای هر تیپ، به صورت کامل برایتان تشریح کنیم:

پوشیدن تیشرت در هر زمانی از تابستان واجبه!

10 تیپ تابستانه مردانه

بلافاصله پس از اینکه حرف از تیپ تابستانه مردانه شود ذهن هر انسانی به سمت تیشرت های فیت و لش میرود که اصلا انگار جزئی جدایی ناپذیر از تابستان است.

البته که در پوشیدن تیشرت هم باید بسیار دقت داشته باشید تا قوانینی که در بالا برای جذابیت تیپتان تعیین کردیم رو نقض نکنید؛ برای مثال بهتر است که با پوشیدن شلوار پارچه ای و تیشرت سعی کنید که تیشرت را داخل شلوار بندازید تا تیپ بسیار جذاب تری را برایتان بسازد.

سعی کنید لایه لایه لباس نپوشید!

پوشیدن لباس به صورت لایه لایه در تابستان اشتباه محض است، چون پوشیدن لباس به صورت لایه لایه باعث بالا رفتن حرارت بدن شما و عرق کردنتان میشود که برای یک تیپ جذاب نقطه ضعف به حساب می آید.

پس از به هیچ وجه در تیپ تابستانه مردانه خود از پوشیدن لباس به صورت لایه لایه استفاده نکنید.

پوشیدن شلوار پارچه ای جذابت میکنه!

سعی کنید در تابستان از تیپ های کلاسیک هم استفاده کنید، تیپ شلوار پارچه ای با تیشرت پولو یا ساده بسیار کپ خوبی رو به تیپ شما میدهد که باعث جذابیت دوچندان برای مردان سرزمینم میشود.

تنها دلیل استفاده از شلوار پارچه ای صرفا فقط به خاطر استایل جذابش نیست و دلیل اصلی آن خنک بودن شلوار پارچه ای برای فصل گرم سال یعنی تابستان است؛ بهتر است وقتی که شلوار پارچه ای میپوشید همراه با آن از پیراهن بدون آستین هاوایی یا تیشرت پولو و یا حتی تیشرت تک رنگ ساده مخصوصا سفید استفاده کنید چون واقعا تیپ جذابی را برایتان رقم میزند.

وقتشه کمی هم پیراهن هاوایی بپوشیم!

چند دلیل باعث شده که پیراهن فلورال یا همان هاوایی بین آقایان محبوب شود؛

 • دلیل اول آن سبک بودن و راحتی جنس پیراهن هاوایی است که به شما کمک می کند راحت تر لباس بپوشید.
 • دلیل دوم طرح های رنگارنگ و خاص پیراهن هاوایی هست که جذابیت تیپ تابستانه مردانه شما را دو چندان می کند.
 • دلیل سوم برای انتخاب هاوایی توسط اکثریت در فصل تابستان، بدون آستین بودن و خنک بودن پیراهن هاوایی هست که بهترین ویژگی نسبت به دیگر مدل های پیراهن به حساب می آید.

استفاده از عینک آفتابی برای تابستان لازم است!

استفاده از عینک دودی یا همان آفتابی در فصل گرم سال باعث جذابیت بیشتر تیپ تابستانه مردانه شما آقایان می شود. عینک آفتابی یک اکسسوری بسیار عالی و مختص فصل تابستان است که توسط آقایان و بانوان مورد استفاده قرار میگیرد.

البته که عینک آفتابی صرفا غیر از جذابیت تیپ شما به چشم های شما هم کمک شایانی می کند تا در برابر نور خورشید دچار مشکل نشوند.

مطالب بیشتر: خرید vpn پرسرعت

 غیر از تیپ و مدل فشن هایی که در بالا توضیح دادیم چند استایل محبوب دیگر هم داریم که چندی از آن ها را در ادامه برایتان تشریح می کنیم:

استایل کژوال

شاید سوال بیشتر شما کاربران این باشد که استایل کژوال چیه و چگونه پوشیده می شود؟

در پاسخ می توان گفت که استایل کژوال به تیپی گفته میشود که یجورایی میکس همه نوع تیپ ها باشد؛ شما در استایل کژوال محدودیتی برای پوشیدن لباس و کفش هایتان ندارید و می توانید تیپ اسپرت و رسمی و لش را با هم میکس کنید و بپوشید.

تقریبا بیشتر جوانان ایرانی از این نوع استایل استفاده می کنند و توجه خاصی به ریتم تیپ مورد نظرشان نمی کنند و به صورت کژوال یا همان میکس لباس می پوشند.

استایل اسپرت مردانه

فروشگاه اینترنتی تک شو

استفاده از استایل اسپرت هم جدیدا پیشرفت چشم گیری داشته است و مخصوصا جوانان به آن سمت رفته اند و از تیپ اسپرت استفاده می کنند.

تیپ اسپرت یا همان ورزشی به استایلی می گویند که در آن راحتی لباس ها احساس شود و بتوانیم در پوشیدن آن راحت باشیم؛ برای مثال استفاده از اسلش های کتان و تیشرت های ورزشی این استایل را تشکیل می دهند.

استایل کلاسیک

تنها استایلی که برای کار های رسمی می توانیم معرفی کنیم استایل کلاسیک هست که باعث مرتب شدن تیپ شما و رسمی بودن آن می شود؛ استایل کلاسیک شامل کت و شلوار برای آقایان می شود که بسیار تیپ مناسبی را برای استفاده در مجالس رسمی به شما می دهد.
خرید سرور v2ray

برای انتخاب کت و شلوار موردنظر خودمان هم باید در نظر داشته باشیم که اول از هر چیزی دقیقا سایز فیت بدن خود را تهیه کنیم و پس از آن باید دقت داشته باشیم که رنگ مناسب به تیپ خود را انتخاب کرده و همراه آن پیراهن و کفش مناسبی هم مورد انتخاب و استفاده قرار دهیم.

در این مقاله سعی داشتیم که تیپ های تابستانه مردانه جذابی را برایتان به صورت کامل توضیح دهیم و به بهترین نحو برایتان تشریح کنیم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد و بتوانید تیپ محبوبی را برای بدن خودتان رقم بزنید تا شیک پوش تر جلوه کنید.

شما چه استایلی را می پسندید؟

خرید سرور v2rayng

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *