مد و پوشاک

شلوار مام استایل چیست؟

تیپ شلوار مام استایل

وقتی صحبت از شلوار های مام استایل مردانه و زنانه می شود تنها چیزی که در ذهن همه عبور می کند خوش استایل بودن و یک تیپ کژوال است همچنین باید شلوار مورد نظر خود را نسبت به بادی خود انتخاب کنید. در ادامه بیشتر با شلوار های مام استایل مردانه و زنانه آشنا می شویم اگر به دنبال خرید شلوار مام استایل هستید تک شو می تواند بهترین گزینه باشد با بهترین کیفیت و قیمت ارزان و منصفانه

آنچه در این مقاله می‌خوانید

شلوار مام استایل

شلوار مام استایل شلواری بسیار خاص و زیبا است و برای زنانه، مردانه و دخترانه در بازار موجود است. اگر قد کوتاه و تپل هستید شلوار مام استایل نپوشید زیرا شما را تپل تر نشان می دهد. شلوار مام استایل را می توان با تیشرت یقه کوبایی نیز پوشید این ترکیب خارق العاده است. همچنین در جنس های متنوعی مانند: ترکی و ایرانی در بازار موجود است. اگر می خواهید شلوار مام استایل را خرید کنید یا بپوشید به شما پیشنهاد می کنم ادامه مطلب را بخوانید.

عکس شلوار مام استایل

سرگذشت شلوار مام استایل

شلوار مام استایل سبک کژوال، راحت و زیبا است که از سال 1970 به بعد مردم به آن اهمیت می دادند چون استایلشان را متفاوت و شیک می کرد و سرانجام شلوار مام استایل طرفداران زیادی را پیدا کرد. توی کشور خودمون یعنی ایران نیز جوان پسند است و می توان گفت هر خانواده ای شلوار مام استایل دارد اما فقط ایران نیست که طرفدار مام استایل هستند بلکه در کشور های خارجی مانند آمریکا نیز محبوب است و سالانه 13 میلیارد دلار از این شلوار مردانه و زنانه به فروش می رسد.

شلوار مام استایل چیست؟

شلوار مام استایل نوعی شلوار جین است که فاق بلند و در بخش های ران گشاد و به ساق پا نمی چسبد همین امر باعث شده فرم خود را حفظ کند و استایل خوبی داسته باشد جدیدا در رنگ های متنوعی وارد بازار شده است ولی درکل رنگ ابی روشن آن مرغوب است. شلوار مام استایل ضخامت نسبی دارد و برای تا کردن نیز مناسب و راحت است و جنس آن نیز از جین می باشد. بیشتر تیپ های لش پسند این شلوار را با تیشرت لشی ست می کنند.

تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت

شلوار مام استایل و مام فیت دو نوع شلوار مختلف هستند که برای زنانه، مردانه، دخترانه موجود است. تفاوت اصلی این دو مدل شلوار در طراحی و سبک آنها است. برجسته ترین تفاوت مام استایل و مام فیت این است که شلوار مام استایل در قسمت های ران پا و ساق پا گشاد است ولی شلوار مام فیت در قسمت های ران پا و ساق پا کمی تنگ تر از مام استایل است. در ادامه در مورد هرکدام از آنها توضیح داده شده است:

شلوار مام استایل

شلوار مام استایل: این نوع شلوار در قسمت های بالایی بدن تنگ تر است و در بخش های ساق پا گشاد است همچنین از کمر به پایین با بالانس مناسبی طراحی شده اند. بیشتر طرفداران این شلوار سنین 14 الی 30 سال هستند که همین امر باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند.

شلوار مام فیت

شلوار مام فیت: شلوار مام فیت فاق بلندی دارد و کمر آن در بالای ناف بسته می شود. پارچه شلوار مام فیت معمولا کشی است ولی پارچه شلوار مام استایل کشی نیست. این شلوار جذابیت بسیار خوب و در ایران بسیار جوان پسند است.

عکس شلوار مام فیت

ویژگی های شلوار مام استایل

شلوار مام استایل نوعی شلوار جین و جوان پسند است در قسمت های باسن تنگ می شود و در قسمت های پایینی بدن (ساق پا و ران پا) گشاد می شود. این شلوار در انواع جنس (ترکی و ایرانی) و رنگ مانند: ذغالی، آبی، سورمه ای، آبی آسمانی و مشکی در بازار موجود است.

  • طراحی: طراحی این شلوار از ران پا به بالا تنگ و از ران پا به پایین گشاد است. این طراحی بسیار ترند و زیبا است.
  • کمر تنظیمی: بسیاری از مدل های این شلوار کمر کشی دارند که قابل تنظیم است و می توانید آن را به دلخواه نسبت به کمر خود تنظیم کنید.
  • کیفیت: کیفیت بالای این شلوار ها باعث شده است تا محبوب شود این شلوار پارچه خارجی و پارچه ایرانی دارد که معمولا پارچه های خارجی آن از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.
  • مدل و رنگبندی: این شلوار، مدل و رنگبندی متنوعی دارد از جمله بعضی از مدل ها که زاب دارند یا طرح های رنگی مینیمالی روی آن حک شده است. همچنین رنگ هایی مانند: ذغالی، آبی، سورمه ای، آبی آسمانی و مشکی را دارد.
  • استفاده در انواع فصول: این شلوار در فصل: بهار، تابستان، پاییز و زمستان مورد استفاده قرار می گیرد و محدودیت فصلی ندارد.

شلوار مام استایل برای چه اندامی مناسب است؟

با شلوار مام استایل شما می توانید انواع تیپ های زیبا و متفاوت بزنید زیرا این شلوار به شما جذابیت بالایی می دهد. اگر قد کوتاه و یا وزن بالایی دارید بهتر است از خرید شلوار مام استایل خودداری کنید زیرا در قسمت های بالای بدن ( باسن ) تنگ است و باعث ناراحتی فرد می شود.
اگر اندامی قد بلند و قیافه ای پر یا لاغر دارید پوشیدن شلوار مام استایل گزینه مناسبی برای شما است.

نتیجه گیری

پس نتیجه می گیریم که شلوار مام استایل یک شلوار فاق بلند است بالای تنگ و پایین گشادی دارد همچنین برای افرادی که وزن بالایی دارند این شلوار گزینه مناسبی نیست. اگر بدن لاغر و یا پر با قدی بلند دارید، شلوار مام استایل بهترین انتخاب برای اندام شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *